Archiwum

30.10.2017

CHCĘ BYĆ KIMŚ! CZYLI JAK OSIĄGAĆ CELE
W CZASACH, KIEDY WSZYSCY MAJĄ „WYWALONE”…

Brzmi intrygująco??? Tajemniczo??? Niestylistycznie??? Wkrótce wszystko się wyjaśni.

– to tytuł serii książek p. Michała Zawadki, o których napisano, że to „nie publikacje, to sposób myślenia i życia”.
Skierowane są one głównie do młodzieży, poszukującej m.in. inspiracji do działania, myślenia, odpowiedzi na kłopotliwe pytania o poczucie własnej wartości, drogę do osiągnięcia sukcesów.

30 października na w godz. 11.40 – 13.10 w auli szkoły odbyło się spotkanie z Michałem Zawadką pt. Chcę być kimś! czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają „wywalone”

Uczniowie po spotkaniu: „Czy wiesz kto jest najważniejszy? Po zajęciach z Panem Zawadką, wiesz, że jesteś to Ty sam, nie bój się mówić „JA”. Pamiętaj, że w grupie istotne jest docenianie, a nie ocenianie. Przede wszystkim małymi krokami dąż do zdobycia swoich wymarzonych celów. Nie ma rzeczy niemożliwych do osiągnięcia!”

Michał Zawadka – pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży. Optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY.Ma za sobą ponad 500 spotkań autorskich. Autor i twórca programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców. Przez ostatnie 3 lata w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 20 000 uczestników.Trener wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa. Mistrz Polski Przemówień Publicznych.